facebook
G+

Beata Kuprjanowicz

nasz zespół » Beata Kuprjanowicz

 

Już w szkole podstawowej marzyłam o zawodzie kosmetyczki. Ambicje rodziców i dobre rady znajomych sprawiły, że zmodyfikowałam swoje plany. Ukończyłam Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku na kierunku finanse i bankowość, ale pociąg do kosmetyki pozostał. Na piątym roku studiów postanowiłam rozpocząć edukację w kierunku kosmetycznym., z czego się bardzo cieszę.
 

Uprawiany przeze mnie zawód umożliwiający kontakt z ludźmi, którym można pomóc sprawić by stali się jeszcze piękniejsi, a co za tym idzie szczęśliwsi daje mi wiele satysfakcji. Wieloletnia praca w kraju jak i poza jego granicami, a konkretnie w Stanach Zjednoczonych wzbogaciły doświadczenie zawodowe, a bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwala na świadczenie usług klientom zagranicznym. Ponadto ściśle współpracuję z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii co pozwala mi łączyć kosmetykę z zabiegami dermatologii estetycznej.
 

Z Dermedicą związana jestem z od 2007 roku z przerwą na urlop macierzyński. Wykonuję zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciała oraz depilację laserową. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta konsultowanego dermo-kosmetycznie szybko i skutecznie pomagam w uzyskaniu możliwie najlepszych efektów. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach branżowych .
 

Moje motto zawodowe : „jesteś piękna możesz być jeszcze piękniejsza”. W przypadku mężczyzn: „jesteś atrakcyjny możesz być jeszcze bardziej” :)


Serdecznie zapraszam na zabiegi.

 
Certyfikaty:
 

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS