facebook
G+

Dermatolog

Dermatolog jest lekarzem zajmującym się strukturą i funkcjami skóry oraz jej przydatków, czyli włosów, paznokci, gruczołów potowych oraz łojowych. Bada też kondycję błon śluzowych w obrębie jamy ustnej i narządów płciowych.

 

Lekarze dermatolodzy w naszym Centrum diagnozują i przeprowadzają skuteczne terapie popularnych schorzeń skórnych, jak np. trądzik, który spędza sen z powiek nie tylko młodzieży, ale i dorosłym. Zajmują się również badaniem i leczeniem chorób alergicznych i wirusowych skóry. Pacjent znajdzie też pomoc i fachową opiekę lekarską przy łuszczycy, łupieżu czy nadmiernej utracie włosów.

 

W Centrum Dermatologii Dermedica nasi specjaliści zajmują się również diagnostyką i usuwaniem różnego rodzaju zmian skórnych lub naczyniowych. Z wszelkimi problemami dotyczącymi skóry, włosów, paznokci czy błon śluzowych można zwrócić się do nas, uzyskać specjalistyczną poradę i poddać się indywidualnie dobranej terapii. Każdy specjalista w Centrum Dermedica nieustannie poszerza swoją wiedzę o nowe doniesienia z zakresu dermatologii, biorąc czynny udział w szkoleniach i sympozjach naukowych.

 

Należy pamiętać, że nie każda zmiana skórna jest jedynie defektem kosmetycznym. Czasem na pozór niewinnie wyglądające znamię, może okazać się zmianą nowotworową. W takim przypadku szybka i trafna diagnoza ratuje zdrowie a nawet życie.

 

Przyjmują lekarze specjaliści dermatologii i wenerologii: