facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Filorga Cosmesotherapie

Dermokosmetyki » Filorga Cosmesotherapie

Cosmesotherapie to pierwsza linia dermokosmetyków, wywodząca się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Każda z kuracji Cosmesotherapie jest oparta na ekspertyzie medycznej Filorgi. Jej podstawą jest wyjątkowa formula NCTF - połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym, który nawilża i regeneruje tkanki oraz kompleksu polirewitalizującego.

Laboratorium Filorga powstało w 1978 roku.

Generalnym konsultantem jest dr Michel Tordjman, znany z wybitnych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej.

Filozofią Laboratorium Filorga jest stwarzanie coraz nowszych preparatów, aktywnie poprawiających stan skóry.
Substancje aktywne zawarte w tych preparatach, w rewelacyjny sposób przyspieszają odnowę komórkową, wygładzają skórę i opóźniają powstawanie zmarszczek

 

Linia na bazie kwasu hialuronowego

 

Laboratorium Filorga oferuje pierwszą francuską linię preparatów dermokosmetycznych, wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej. Każda z kuracji Cosmésothérapie jest oparta na ekspertyzie medycznej Filorgii. Jej podstawą jest wyjątkowa formuła NCTF – połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym, który nawilża i regeneruje tkanki oraz kompleksu polirewitalizującego, składającego się z 55 składników: 14 witamin stymulujących życiowe funkcje komórek
, 24 aminokwasów będących podstawowym elementem budującym elastynę i kolagen, 
6 koenzymów katalizujących reakcje biochemiczne w tkankach
, 5 kwasów nukleinowych pełniących funkcje naprawcze w komórkach, 
4 składników mineralnych uzupełniających niedobór minerałów w skórze
, 2 antyoksydantów redukujących syntezę wolnych rodników.


W kuracji Cosmésothérapie NCTF jest wprowadzany za pomocą Chronosfer. Jego skład jest identyczny z formułą wstrzykiwaną w mezoterapii anti-aging. Stopniowy rozpad Chronosfer systematycznie uwalnia składniki aktywne do tkanek, wywierając silny i długotrwały efekt, zapobiegający starzeniu się skóry.

 

 

 


 

 

TIME FILLER MAT

 
Kompleksowy krem matująco-wygładzający.
Krem o kompleksowym działaniu anti-aging – koryguje wszystkie rodzaje zmarszczek, likwiduje niedoskonałości skóry, takie jak błyszczenie i rozszerzone pory. Po zastosowaniu skóra jest idealnie matowa i gładka.
 
Zmarszczki mimiczne: neuropeptyd (tripeptyd) wygładza drobne zmarszczki, dzięki czemu twarz wygląda młodziej. Intensywnie działające peptydy pobudzają produkcję kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, dając efekt wypełnienia zmarszczek od środka.
 
Zmarszczki wynikające z wiotczenia skóry: składnik aktywny Matrixyl, połączony z NCTF, substancją stosowaną w mezoterapii, stymuluje syntezą kwasu hialuronowego i kolagenu. Jednocześnie składnik o działaniu peelingującym lekko wygładza skórę.
 
Rozszerzone pory i zaskórniki: kompleks POREWAY – zawiera składnik aktywny MASTYKS, pozyskiwany z krzewu Pistacia Ientiscus, zmniejszający widoczność porów, oraz wyciąg z kozieradki, który głęboko oczyszcza, ma działanie przeciwzapalne i zapobiega powstawaniu niedoskonałości.
 
Błyszcząca skóra: kompleks EPS SEAMAT – zawiera expolisacharyd zapewniający natychmiastowy efekt matujący oraz pidolan cynku, który oprócz działania matującego ma również właściwości kojące i antyoksydacyjne. Drobiny „soft focus” odbijają światło i zapewniają natychmiastowy efekt idealnie gładkiej skóry.
 
Pojemność: 50ml.

y


 

 

SLEEP RECOVER 
 
Regenerujący krem na noc.
Formuła kremu została stworzona do intensywnej regeneracji skóry podczas snu, aby walczyć z oznakami zmęczenia (obrzęki i cienie pod oczami, ziemista, szara, pozbawiona witalności skóra, a także zmarszczki, utrata elastyczności i jędrności skóry). Skóra po przebudzeniu jest pozbawiona oznak zmęczenia, jest świeża, wypoczęta, a zmarszczki są wygładzone i mniej widoczne. 
 
Składnik aktywny pozyskiwany z Albicji jedwabistej w połączeniu z wyciągiem z kasztanowca reguluje mikrokrążenie w skórze, zmniejsza sińce i obrzęki pod oczami – skóra wygląda na świeżą i wypoczętą. 
 
Wyciąg z kasztanowca jest niezwykle bogaty we flawonoidy, które usprawniają mikrokrążenie, uszczelniają ściany naczyń krwionośnych, a także mają właściwości przeciwzapalne. 
 
Intensywny w działaniu kompleks regenerujący skórę w połączeniu z kwasem hialuronowym głęboko odbudowuje skórę, doskonale ją nawilża i wygładza zmarszczki. 
 
Kompleks Derm SRC zawarty w kremie, głęboko odbudowuje i regeneruje skórę. Udowodniono, że  Derm SRC zwiększa produkcję elementów budulcowych skóry – pro-kolagenu (+84%), elastyny (+61%) i kwasu hialuronowego (+85%). 
 
Pojemność: 50ml.