facebook
G+

lek. med. Elżbieta Stawowska

Dermatolog » lek. med. Elżbieta Stawowska

 

Dr Elżbieta Anna Stawowska – specjalista dermatolog

 

Współzałożycielka Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA.

 

Studia Medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizację I i II stopnia uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Białymstoku.

 

Od 1998 r. profesjonalnie zajmuje się dermatologią estetyczną i kosmetologią, prowadząc prywatny gabinet, specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry oraz usuwaniu i korekcji problemów estetycznych.

Od 2002 roku do 2008, współpracowała z Instytutem Kosmetycznym dr Ireny Eris w Konstancinie – Jeziornej, gdzie pełniła nadzór dermatologiczny, zajmowała się leczeniem chorób skóry i wykonywała zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

 

Od 2003 roku w Centrum DERMEDICA zajmuje się dermatologią kliniczną, kriochirurgią, elektrokoagulacją, laseroterapią oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i polimlekowego, zabiegach wolumetrycznych, tzw, soft liftingu, mezoterapii, zabiegach rewitalizujących skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

 

Członek towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Sekcja Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Towarzystwa Mezoterapii i Dermatochirurgii.

 

 

 

Certyfikaty: