facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Super Diet

Suplementy Diety » Super Diet

Marka Super Diet posiada status laboratorium farmaceutycznego z atestem GMP, który potwierdza przestrzeganie Dobrej Praktyki Wytwarzania. Super Diet od wielu lat opracowuje i tworzy naturalne roślinne suplementy diety. Produkcja wszystkich suplementów przebiega z przestrzeganiem i respektowaniem "czystości" wszystkich roślinnych ekstraktów - do składu produktów nie są dodawane sztuczne barwniki, konserwanty czy alkohol

 

Wszystkie rośliny wykorzystywane do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw. Produkty Super Diet posiadają certyfikat BIO oraz AB, który jest nadawany przez The Quality France- francuską jednostkę certyfikującą, czuwającą nad przestrzeganiem standardów przemysłu i rolnictwa ekologicznego.

W swojej ofercie Super Diet posiada preparat Cellimine Slimming, Drainflore Detox oraz Phyto-Femme Slimming. Pierwszy suplement diety zawiera roślinne składniki aktywne (z zielonej herbaty, wiązówki, brzozy, czerwonego wina i octu jabłkowego), które mają działanie wyszczuplające, detoksykujące i oczyszczające.Drainflore Detox reguluje pracę jelit, funkcje wydzielnicze oraz chroni wątrobę przed wpływem toksyn dzięki zawartości ekstraktów roślinnych z  brzozy, wiązówki, czarnej rzodkwi, cykorii, śliwki, rozmarynu, tymianku, aloesu i dziewanny. Trzeci preparat został stworzony z myślą o Paniach powyżej 45 roku celem uzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki oraz łagodzenia objawów menopauzy. W swoim składzie zawiera ekstrakty roślinne z niepokalanka pospolitego, krwawnika, chmielu, wiązówki, szałwii i lnu.

 

 

Cellimine Slimming

to kompozycja 4 wyciągów z ziół oraz soków owocowych o działaniu wyszczuplającym i redukującym tkankę tłuszczową. Synergia działania ekstraktu brzozy brodawkowej, wiązówki, zielonej herbaty, liści winogron i octu jabłkowego.

  • Stymuluje procesy spalania tłuszczu.
  • Wspomaga usuwanie nadmiaru wody i toksyn.
  • Pobudza krążenie krwi dzięki zawartości ekstraktu czerwonego wina.

 

SKŁADNIKI

zawartość w 15 ml

zawartość w 30 ml

ZDS*

Wyciąg z liści zielonej herbaty Camellia sinensis

160 mg

320 mg

-

Wyciąg z liści brzozy brodawkowej Betula pendula

160 mg

320 mg

-

Wyciąg z kwiatów wiązówki błotnej FiUpendula ulmaria

160 mg

320 mg

-

Wyciąg z liści winogron Vitis vinifera

160 mg

320 mg

-

Ocet jabłkowy

825 mg

1650 mg

-

Koncentrat soku jabłkowego

0,375 ml

0,75 ml

-

Koncentrat soku cytrynowego

0,15 ml

0,30 ml

-

Olejek cytrynowy

15 ug

30 ug

-

*ZDS - zalecane dzienne spożycie /-- ZDS nieokreślone Wszystkie składniki pochodzą z farm organicznych